Warning: include_once(/home/u7398372/tekhavadis.com/wp-content/plugins/wp-super-cache/wp-cache-phase1.php): failed to open stream: No such file or directory in /home/u7398372/tekhavadis.com/wp-content/advanced-cache.php on line 22

Warning: include_once(): Failed opening '/home/u7398372/tekhavadis.com/wp-content/plugins/wp-super-cache/wp-cache-phase1.php' for inclusion (include_path='.:/opt/alt/php72/usr/share/pear') in /home/u7398372/tekhavadis.com/wp-content/advanced-cache.php on line 22
Selçuk Yöntem evine kavuştu! – Tek Havadis

Ünlü oyuncu Selçuk Yöntem, Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti’nde bir emlakçı tarafından dolandırılmıştı. Selçuk, 350 bin TL ödediği evine nihayet kavuştu.

Sevilen oyuncu Selçuk Yöntem, Girne Polis Müdürlüğü’ne verdiği ifade de alacağı ev için 350 bin TL kapora verdiğini fakat kendisine ev tapusu gönderilmediği gibi parasının da iade edilmediğini söylemişti.

Oyuncunun suç duyurusunda bulunmasından sonra emlakçı Y.T, parayı aldığını kabul etti ve “Başka bir yere ödeme yapmak zorunda kaldım” şeklinde açıklama yapmıştı.

Söz konusu inşaat firmasının sahibi ise bugün yaptığı açıklamada “Selçuk Bey ile aramızda bazı iyi niyet yaklaşımları oldu. Önemli olan Selçuk Bey’in yatırımından vazgeçmemesiydi. Bu durumla birlikte sektördeki sıkıntılar da gün yüzüne çıkmış oldu” dedi.

Yorum Gönderin

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir